понеділок, 20 лютого 2023 р.

 Заняття з елементами тренінгу

 "Моя безпека в Інтернеті. 

Захисти себе, допоможи другу"

  

  Користування мережею Інтеренет зараз набуло великих масштабів як серед дорослих, так і серед дітей. Тому дуже важливим постає ознайомлення учнів з небезпеками, які існують в мережі.

    З учнями 1-2 класів було проведено заняття з елементами тренінгу "Моя безпека в Інтернеті. Захисти себе, допоможи другу". Під час зустрічей з гімназистами ми обговорили поняття "Кібербулінгу", його види та прояви. Також  визначили ряд осіб та установ, куди можна звернутися по допомого в разі цькування онлайн. Цікавою для учнів була вправа "Білборд" та розв'язання філворду. Учнів було проінформовано про відповідальність за булінг, розмір штрафів та виправних робіт. На кінець заняття ми прослухали притчу "Дзеркало" про те, що світ - це відображення наших вчинків, слів - нашого життя загалом. 

    Важливим у роботі з дітьми було попередження проявів булінгу, ознайомлення з  наслідками та як захистити себе, як допомогти другу, який стикнувся з кібербулінгом. Головне - не мовчати, захищати свої права.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Про оздоровлення учнів пільгових категорій  Згідно наказу УО від 29.04.2024 №142 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку у 202...