Курси та ресурси по позитивному батьківству

 

    ЮНІСЕФ разом з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» розробив онлайн-курси з позитивного батьківства. Ці курси допоможуть вам краще розуміти себе та свою дитину й бути ефективними в подоланні стресів, реагуючи на ситуації, що їх викликають, конструктивно. Протягом вивчення курсів ви дізнаєтеся, як краще впоратися зі стресом, не втрачаючи ресурсів, та як допомогти впоратися зі стресом своїм дітям. Також ми поговоримо про те, як встановлювати правила у вихованні дитини з повагою та любов'ю й говорити зі своїми дітьми мовою любові, як говорити з дітьми різного віку про здоров'я як цінність, як говорити про коронавірус та інші вірусні респіраторні захворювання з дітьми різного віку, як навчити дитину мислити критично та багато іншого цікавого матеріалу. 

Для перегляду переходьте за посиланням https://parents.nostress.org.ua/


Підлітковий вік

Підлітковий вік - період значних змін у житті дитини.

Підлітковий вік – це віковий період з 10 до 19 років (за визначенням Організації Об’єднаних Націй). Це вік стрімких фізіологічних, психологічних, соціальних змін, які відбуваються з дитиною, і це саме той період, коли вона потребує як мудрої та виваженої батьківської підтримки, так і свободи у прийнятті рішень та виявленні своїх поглядів та переконань.

 На ці та інші запитання ви знайдете відповіді у невеликій книжечці "Підлітковий вік". Дізнавайтеся більше про вашу дитину, любіть її та будьте щасливими.

Підлітковий вік - запитання та відповіді


Твоя історія ще не закінчена: як попередити самогубство

Зрозуміти, підтримати, допомогти....


Кібербулінг. Як боротися?

З розвитком Інтернету та соцмереж з’явився новий вид насильства – кібербулінг. Це приниження чи цькування за допомогою мобільних телефонів та інших гаджетів.

Іноді кібербулінг завдає більше шкоди, ніж побиття. Він має тривалий травмуючий вплив на психіку дитини та може призвести до депресії або навіть самогубства.

Детальніше...

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Про оздоровлення учнів пільгових категорій  Згідно наказу УО від 29.04.2024 №142 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку у 202...