пʼятниця, 18 листопада 2022 р.

     

    

Тиждень Толерантності у гімназії

    Морально-духовне становлення учнівської молоді, її підготовка до активної, соціальної життєдіяльності, є важливою складовою розвитку суспільства. Питання культури спілкування постає гостро в школі, та й у суспільстві в цілому. Часом, навіть прекрасно розуміючи, що ми всі різні, що потрібно сприймати іншу людину такою, яка вон є, ми не завжди поводимося коректно . Важливо бути терпимим по відношенню один до одного, що дуже непросто. Тому вагомим чинником у виховному процесі гімназії постає формування толерантної особистості учня.
    У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності в нашому закладі з 14 по 18 листопада 2022 року було проведено Тиждень толерантності. Упродовж тижня робота адміністрації та класних керівників була спрямована на формування в учнів поваги до оточуючих, їхніх думок. Педагогом-організатором разом з учнівським парламентом організовано створення Книги толерантності, де кожен клас подавав інформацію про це поняття у вигляді ламінованого аркуша. У 1-х класах заступником з виховної роботи було проведено годину спілкування «Я і мої цінності!». Учні 5-х класів провели відкритий мікрофон «Толерантність-це…». Юні гімназисти 1-В класу спільно з класним керівником розробили буклет «Толерантність у сучасному житті». Психологічною службою серед 1-2 класів було проведено інтерактивну гру «Давай помиримось!», де діти шукали та програвали мирилки. Практичний психолог гімназії провела у 1-х класах заняття з елементами тренінгу «Правила спілкування», а з соціальним педагогом у 3-х класах пройшла години спілкування «Толерантність починається з мене». Здобувачі освіти активно брали участь в акціях «Долонька толерантності» (учні 3-х класів) й «Полотно компліментів та побажань» (учні 6-х класів). Гімназистами 4-х класів було організовано проведення філворду серед охочих «Що таке толерантність?»
    Упродовж тижня робота учителів та адміністрації була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, розкриття творчого потенціалу гімназистів.
Немає коментарів:

Дописати коментар

  Про оздоровлення учнів пільгових категорій  Згідно наказу УО від 29.04.2024 №142 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку у 202...