четвер, 5 травня 2022 р.

Що? Де? Коли? 

В Україні триває війна. Заклади освіти в тих містах, де це можливо, продовжують дистанційне навчання. Учні, які доєдналися до нашого учнівського колективу під час війни, вже потроху адаптувалися, знайшли тут нових друзів.

Нам усім життєво необхідно зустрічатися по - справжньому, а не лише через віконця веб - камер. Ми потребуємо щирих емоцій, надійних рукостискань, відкритих поглядів. Тому у гімназії тривають щотижневі очні зустрічі  з нашими вихованцями.

Розвиток інтелекту юних українців має бути  пріоритетним, тому сьогодні, 4 травня діти взяли участь у розважально-інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», яку провели керівники гуртків ОКЦНТТШУМ «Ерудит» Наталія Попович та «Учнівське самоврядування» Катерина Янчук. У грі взяли участь 29 гімназистів 1(5) – 7(11) класів. Оцінювати гру та рахувати бали допомагали батьки гімназистів Надія Нижник та Ольга Ткачук. Дякуємо їм за об’єктивність та оперативність!

Цікавою та емоційною була розминка – учні грали в розвивальні та пізнавальні настільні ігри. Таку можливість ми отримали завдяки участі у благодійному проєкті «Все найкраще дітям України!», який започаткувала Спілка ініціативних громадян "Кобза" та реалізується завдяки Global Fund for Children.

Цей захід подарував усім учасникам щиру радість та дружнє творче живе спілкування. У кожній грі завжди є переможці. Цього разу перемогла збірна команда гімназистів «Вундеркінди»! Усі учасники дійства отримали символічні подарунки – величезні зашити, у які можна записувати всі свої мудрі думки або заповітні мрії! Дякуємо команді Марії Маладики та благодійній організації "Благодійний фонд "Промінь Сонця" - ми проти опіків» за подарунки та смаколики для наших юних інтелектуалів!

Щиро вдячні всім учасникам інтелектуальної гри. Далі буде…

Бажаємо всім миру і близької перемоги!!!

Психологічна служба гімназіїНемає коментарів:

Дописати коментар

 Заняття з елементами тренінгу  "Моя безпека в Інтернеті.  Захисти себе, допоможи другу"      Користування мережею Інтеренет зараз...